Penzion Valtice Réva
Penzion Réva ubytování Valtice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Réva / Valtice

Nově vybudovaný penzion Réva ve Valticích je výhodně umístěn v blízkosti historického centra města Valtic, které leží při hranicích s Rakouskem, v malebné části Lednicko- valtického areálu.

Ubytování Valtice:
Valtice jsou známé svým krásným zámkem, který byl sídlem pánů rodu Lichtenštejnů a vinařstvím. Krajina v okolí penzionu Réva je plná architektonických skvostů, loveckých zámečků, parků, rybníků a vinných sklepů a láká turisty nejen k cyklistickým výletům či k pěším procházkám.

Valtice ubytování v penzionu Réva:
Rodinný penzion Réva s celoročním provozem nabízí 7 dvoulůžkových pokojů typu Standard a Lux a 1 bezbariérový pokoj. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), LED televizi a lednici. Možnost přistýlek. Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma (bez nároku na lůžko).

Penzion Réva ve Valticích stravování:
K pobytu si lze v penzionu Réva ubytování Valtice přiobjednat servírovanou rozšířenou snídani - káva, čaj, šunka, salám, máslo, sýr, džem, med, paštika, pomazánka, zelenina, ovoce, slané a sladké pečivo, džus atd.

Penzion Réva Valtice vybavení:
V penzionu Réva ubytování Valtice je hostům k dispozici vybavená společná kuchyň, dvě jídelny, uzavřené parkoviště, úschovna kol. WI-FI připojení k internetu zdarma. Stylové venkovní posezení s grilem a venkovní bazén.  
 
Penzion Réva ve Valticích má vlastní vinný sklep s nabídkou přívlatkových vín, s degustací a možností koupě těchto vín v penzionu.

Dovolená ve Valticích ubytování penzion Réva:
V blízkosti penzionu Réva lze hostům doporučit prohlídku zdejšího zámku, zámecké kaple, zahrady a posezení v zámecké kavárně a v místní restauraci -Pod Zámkem, Valtická rychta, Amália. Za Vaši návštěvu stojí také Vinné sklepy Valtice s prohlídkou Křížového sklepa, Valtické Podzemí či sklep Vinařské školy - spojeno s degustací vína. Zdejší cyklostezky Vás zavedou i do sousedního Rakouska.

Penzion Valtice Réva - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Valtice Réva -  je k dispozici připojení na internetPenzion Valtice Réva -  je k dispozici letní terasaPenzion Valtice Réva - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Valtice Réva - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Valtice Réva - Pokoje jsou vybaveny televizorem